Zadzwoń i zapytaj o szczegóły607 385 907

Całoroczne domy z drewna i bali - nowoczesne i ekologiczne

Domy z bali to rozwiązanie łączące w sobie nowoczesną technikę z naturalnymi materiałami budowlanymi. Są to budynki ekologiczne bazujące na wykorzystaniu zdrowych, pochodzących z natury materiałów.  

Dom z bali drewnianych charakteryzują się wysoką jakością, ogniotrwałością i szczelnością. Najczęściej stosowane drewno to modrzew, sosna, świerk oraz jodła. Oprócz bali drewnianych wykorzystujemy inne substancje pochodzenia naturalnego takie jak: przetworzony piasek, wełna mineralna czy ekologiczna wełna drzewna.

W domach, w których projekt wymaga zastosowania płyt wiórowo - drewnianych  stosujemy wyłącznie ekologiczne płyty, pozbawione rakotwórczego formaldehydu.

Nasze ekologiczne domy z bali zbudowane są w 90 procentach z naturalnych materiałów. Taki wynik jest nieosiągalny dla żadnej innej technologii budowlanej. Pomiędzy domem, a otoczeniem występuje, stała wymiana powietrza, dzięki czemu w pomieszczeniach panuje idealna wilgoć, a powietrze jest świeże.

Kolejną zaletą domów z bali jest niska cena. 1 m kw. powierzchni całkowitej można wybudować już od 1000 zł. Jest to jedna z najatrakcyjniejszych ofert cenowych na rynku. Piękny i funkcjonalny dom w atrakcyjnej cenie ? To możliwe kiedy budujemy Twój ekologiczny dom z drewna.

Realizujemy gotowe projekty, według specyfikacji Klientów lub pomagamy w wyborze i przygotowaniu projektu szukając najlepszych dla Państwa rozwiązań. Budując dom z nami możecie liczyć na szereg udogodnień, ponieważ jesteśmy elastyczni i nie boimy się wyzwań.

Budowane przez nas domy z bali często posiadają szereg nowoczesnych udogodnień, takich jak: odkurzacze centralne, instalacje salonowe, inteligentne systemy zarządzania energią, oświetleniem czy zaawansowane systemy bezpieczeństwa. Jesteśmy otwarci na wszystkie pomysły tak, aby zbudowany dom łączył w sobie tradycyjne naturalne materiały i nowoczesne technologie, będąc  domem na miarę XXI wieku.

Budujemy z bali to nie tylko domy, ale również budynki przeznaczone pod  prowadzenie działalności gospodarczej w naszej ofercie:
  • całoroczne domy z bali,
  • domy wypoczynkowe,
  • restauracje i hotele,
  • budynki przeznaczone pod cele agroturystyczne,
  • wiaty,
  • sauny,
  • itp.
Budowa domów z bali związana jest z wykorzystaniem naturalnych materiałów izolacyjnych, które pozwalają na utrzymywanie w pomieszczeniach odpowiedniej temperatury. Nasze domy są łatwe w ocieplaniu, co w dłuższej perspektywie przekłada się na niższe koszty eksploatacyjne w porównaniu do domów murowanych.

Wykorzystywana przez nas technologia pozwala na zbudowanie domu w krótkim okresie czasu, zgodnie z wyznaczonym w umowie harmonogramem prac. Nasz zespół tworzy grupa doświadczonych fachowców, którzy posiadają gruntowną wiedzę z zakresu budowy domów, dlatego możecie  liczyć na profesjonalizm oraz pełne zaangażowanie.