Zadzwoń i zapytaj o szczegóły607 385 907

Ekologiczne domy z drewna modrzewiowego

Modrzew, wykorzystywany jako materiał budowlany, cechuje się wyjątkowymi walorami. Jest niezwykle wytrzymały i odporny na działanie czynników zewnętrznych takich jak woda czy ogień, a także pękanie czy paczenie.

Ze względu na swoją twardość - dzięki której jest świetnym materiałem budowlanym - nie jest łatwy w obróbce ręcznej i mechanicznej. Nasi doświadczeni cieśle, dzięki wieloletniej praktyce i ciągłemu poszerzaniu wiedzy o obróbce drewna,  potrafią budować z tego materiału piękne domy.  Zaawansowana technologia stosowana podczas budowy domów z drewna gwarantuje, że każdy budynek będzie długo służył mieszkańcom.

Cechy charakterystyczne drewna modrzewiowego sprawiają, że idealnie nadaje się do budowy domów, altanek, saun i innych konstrukcji drewnianych. Domy z drewna modrzewiowego,  dzięki lekko czerwonej barwie cechują się niepowtarzalnym wyglądem.
            
Drewno to jest także surowcem, który świetnie sprawdza się w dekoracji oraz jako materiał wykończeniowy wnętrza domu, który dzięki niemu nabiera niepowtarzalnego charakteru. Dodatkowo ponieważ jest to drewno żywiczne, w domu unosi się piękny zapach.


Całoroczne domy z drewna modrzewiowego to doskonała, ekologiczna alternatywa dla tradycyjnych, murowanych budynków mieszkalnych. Nasza firma od ponad 20 lat buduje ekologiczne domy z drewna modrzewiowego, a także innych gatunków drzew.

Wieloletnie doświadczenie w branży sprawia, że jesteśmy w stanie zaprojektować i wybudować praktycznie każdy dom.

Współpracujemy także z pracownią projektową, w której dopasowujemy projekty domów na miarę potrzeb naszych Klientów. Zajmujemy się także kompleksowym wykańczaniem wnętrz domów.

Nasze realizacje cechuje  wyjątkowa dokładność i dbałość o każdy, najmniejszy detal. Gwarantujemy, że dom z drewna wybudowany przez nas będzie jedyny w swoim rodzaju, a mieszkanie w nim niezwykle wygodne.


Dzięki wieloletniej współpracy ze sprawdzonymi dostawcami możemy zaoferować bardzo atrakcyjne ceny drewna modrzewiowego na potrzeby budowy domu i nie tylko. Zapraszamy do kontaktu z nami.