Zadzwoń i zapytaj o szczegóły607 385 907

Domy Konstrukcyjne

Domy konstrukcyjne to nowoczesne rozwiązanie w zakresie budownictwa. Technika od wielu lat cieszy się dużą popularnością zarówno w Polsce jak i na świecie. Zaletą są szybkie terminy budowy w porównaniu do pozostałych technik oraz bardzo atrakcyjna cena.

Czas i koszty to nie wszystkie zalety. Domy konstrukcyjne z drewna wyglądają bardzo ładnie, a ich wykończenie wewnętrzne oraz zewnętrzne można dopasować do indywidualnych potrzeb klienta. Dlatego też pomimo, że do ich budowy wykorzystywane jest drewno mogą one wyglądać  jak wiejski domek wybudowany z bali i drewna, ale również jak dom murowany.

W domach konstrukcyjnych może być stosowany każdy rodzaj ogrzewania jaki dostępny jest w Polsce, zgodnie z życzeniem właściciela domu może być to ogrzewanie elektryczne, gazowe, a także każdy inny rodzaj. Domy konstrukcyjne z bali wykonane są w 90 procentach z materiałów naturalnych, przyjaznych zdrowiu takich jak: drewno, wełna mineralna, nowoczesna i ekologiczna wełna drzewna, czy też tynk mineralny.  

Mamy długoletnie doświadczenie w zakresie budowania domów konstrukcyjnych. Jesteśmy przedsiębiorstwem rodzinnym, w którym największe znaczenie ma wysoka jakość, dlatego też stosujemy najlepsze technologie. Do budowy wykorzystujemy bale sosnowe, jodłowe, świerkowe oraz modrzewiowe. Impregnowane są one w specjalnych środkach, mających na celu zabezpieczenie ich przed korozją biologiczną, pełnią również funkcję ognioochronną.

Domy konstrukcyjne mogą mieć bardzo różnorodne zastosowanie. Kiedyś kojarzone jedynie z domami letniskowymi oraz domkami agroturystycznymi. Obecnie cieszą się dużą popularnością również jako domy mieszkalne całoroczne, restauracje czy też hotele. Domy  konstrukcyjne to połączenie eleganckiego wyglądu z wysokiej jakości technologią.

Naszym klientom pomagamy i doradzamy przy wyborze projektu oraz dostosowaniu do warunków budowlanych obowiązujących w lokalizacji inwestycji.